Ndëgjues të nderuar, Mirë se erdhët nė Www.RadioVendlindja.Com ,... Ju dëshirojmë argëtim dhe knaqësi pran valëve tė RadioVendlindja.Com,... Vizita juaj knaqësia jonë

Ballina
Dėrgo Urime Dhe Pėrshėndetje
Pronari i RadioVendlindjes
Stafi i RadioVendlindjes
Stafi i Dhomės Argetuese Chat
Moti
Lojrat Sportive
Filma Shqip
Humor Shqip
Themelimi i RadioVendlindjes
Foto Qyteteve Tė Kosoves
Foto Nga Pejsazhet
Shkronja Për Nick
Regullo Foton Tuaj Link
Regullo Foton
Emrat Te Ndryshme M/F
Fjalori Shqip English
Fjalori Shqip Gjermanisht
Lojra Pėr Fėmijė Online
Shkarko Muzika
Tekste Shqip Online
Horoskopi
Lajme Nga Sporti
Poezi
Fjalė Tė Urta-Jeta E Pėrditshme
Kėshilla
Figura Te Ndryshme
Tv Kanalet Shqip
Kontribuesit e RadioVendlindjes

http://www.jetimat.com/web/
  

Drejtor general:

L – I – N – D – I
Nga
Mitrovica

 

Përshëndetje për të gjithë

Të nderuar vizitor të faqës tonë të internetit www.radiovendlindja.com
Kemi knaqësin e veçantë që ju jeni në mesin tonë, prezenca juaj në RadioVendlindje do ta begatoj edhe më shum argëtimin tonë…!

Për çdo konsultim apo informat në lidhje për Radio, kontakto me drejtorin general të RadioVendlindjes LINDI nga MITROVICA,…

lindush2012@hotmail.co.uk

Emri, Mbiemri,Vend Banimi:

E-Mail:Adresa Juaj:


Mesazhi Juaj Ketu:


 

  

Copyright © 2012 RadioVendlindja.Com  Të gjitha të drejtat u rezervuan për të gjithė shqiptarėt   RadioVendlindja