Ndëgjues të nderuar, Mirë se erdhët nė Www.RadioVendlindja.Com ,... Ju dëshirojmë argëtim dhe knaqësi pran valëve tė RadioVendlindja.Com,... Vizita juaj knaqësia jonë

Ballina
Dėrgo Urime Dhe Pėrshėndetje
Pronari i RadioVendlindjes
Stafi i RadioVendlindjes
Stafi i Dhomės Argetuese Chat
Moti
Lojrat Sportive
Filma Shqip
Humor Shqip
Themelimi i RadioVendlindjes
Foto Qyteteve Tė Kosoves
Foto Nga Pejsazhet
Shkronja Për Nick
Regullo Foton Tuaj Link
Regullo Foton
Emrat Te Ndryshme M/F
Fjalori Shqip English
Fjalori Shqip Gjermanisht
Lojra Pėr Fėmijė Online
Shkarko Muzika
Tekste Shqip Online
Horoskopi
Lajme Nga Sporti
Poezi
Fjalė Tė Urta-Jeta E Pėrditshme
Kėshilla
Figura Te Ndryshme
Tv Kanalet Shqip
Kontribuesit e RadioVendlindjes

http://www.jetimat.com/web/
  

Stafi i Radio Vendlindjes

Drejtor gjeneral:
LINDI nga Mitrovica

Zv.Drejtor
(për marrëdhënje të brendshme):
VJOLA nga LONDRA

Zv.Drejtor
(për marrëdhënje të jashtme):
Gani MEHMETI (BAJGORA) nga Mitrovica

Sekretar i përgjithshëm
Shukrie MULAKU nga Ferizaj

Anëtarët e kryesisë:
FARUK (Beter-Meda) nga Rahoveci
HANA nga Besjana

  

Copyright © 2012 RadioVendlindja.Com  Të gjitha të drejtat u rezervuan për të gjithė shqiptarėt   RadioVendlindja